KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9401083

nr 940 1083

Akvarell

Oidentifierad konstnär, interiör med figurer, signerad, motivet: 29x38

Utrop:

300 kr

måndag 9 februari 2015
kl 18:00:35